Rahvusvahelised konkursid

Art-Dominanta 2021 (Ukraina) –

Kandleõpilased:
I vanusegrupp – Katariina Oks – III koht – õpetaja Ella Maidre
II vanusegrupp – Getter Maapalu – III koht- õpetaja Ella Maidre
III vanusegrupp – Elisabet Piirsalu – III koht – õpetaja Ella Maidre
Greth Vohu – Diplom – õpetaja Ella Maidre
IV vanusegrupp – Hanna Marii Mängel – Diplom – õpetaja Ella Maidre

Ad libitum 2021 (Leedu) –

Kitarriõpilased:
A-kategooria
Erik Neemla – I koht – õpetaja Jelena Ossipova
Liron Jakob Kozlovski – II koht – õpetaja Jelena Ossipova
Zlata Smelova – II koht – õpetaja Jelena Ossipova
Oliver Saluveer – II koht – õpetaja Jelena Ossipova
Madis Keskrand – II koht – õpetaja Jelena Ossipova
B-kategooria –
Erki Võigas – I koht – õpetaja Jelena Ossipova
Gregor Grossev – II koht – õpetaja Jelena Ossipova
Sebastien Ojaperv – II koht – õpetaja Jelena Ossipova

Akordioniõpilased:
Hiie Paulus – I koht – õpetaja Henn Rebane
Richard Harjo – II koht – õpetaja Henn Rebane

Wind Stars 2021 (Läti) –

Saksofoniõpilased:
Amanda Erm – II koht – õpetaja Maret Melesk
Gerti Kerlin Kook – III koht – õpetaja Maret Melesk
Gustav Triipan – III koht – õpetaja Maret Melesk

Trompetiõpilased:
Hugo Blaat – I koht – õpetaja Neeme Ots
Jan Marius Laur – I koht – õpetajad Aavo/Neeme Ots
Sander Laasma – I koht – õpetajad Aavo/Neeme Ots
Lucian Solomontšuk – III koht – õpetaja Aavo Ots
Nikon Vilyanskiy – III koht – õpetaja Neeme Ots

Vabariiklik konkurss “Parim noor istrumentalist 2021” lõppvoor –

Trompetiõpilased:
I vanuserühm – Hugo Blaat – II koht – õpetaja Neeme Ots
II vanuserühm – Sander Laasma – II koht – õpetajad Aavo/Neeme Ots
II vanuserühm – Lucian Solomontšuk – III koht – õpetaja Aavo Ots
II vanuserühm – Nikon Vilyanskiy – III koht – õpetaja Neeme Ots
III vanuserühm – Jan Marius Laur – I koht ja Diplom kunstiliselt meisterliku esitluse eest – õpetajad Aavo/Neeme Ots

Trombooniõpilased:
I vanuserühm – Marten Tamm – Diplom – õpetaja Toomas Vana
II vanuserühm – Madis Keskrand – Diplom – õpetaja Toomas Vana

Saksofoniõpilased:
I vanuserühm – Gerti Kerlin Kook – Diplom – õpetaja Maret Melesk
II vanuserühm – Amanda Erm – Diplom – õpetaja Maret Melesk

Loode-Eesti regionaalsed konkursid

Trompetiõpilased:
Jan Marius Laur – I koht – õpetajad Aavo/Neeme Ots
Sander Laasma – I koht – õpetajad Aavo/Neeme Ots
Lucian Solomontšuk – II koht – õpetaja Aavo Ots
Nikon Vilyanskiy – III koht – õpetaja Neeme Ots
Hugo Blaat – III koht – õpetaja Neeme Ots

Trombooniõpilased:
Madis Keskrand – III koht – õpetaja Toomas Vana
Marten Tamm – III koht – õpetaja Toomas Vana

Saksofoniõpilased:
Gustav Triipan – II koht – õpetaja Maret Melesk
Gerti Kerlin Kook – II koht – õpetaja Maret Melesk
Amanda Erm – II koht – õpetaja Maret Melesk

Flöödiõpilased:
Mia Rooden – Diplom – õpetaja Irene Ruuse

Akordioniõpilased:
Hiie Paulus – I koht – Eripreemia musikaalsuse ja suurepärase tehnilise soorituse eest – õpetaja Henn Rebane
Richard Harjo – I koht – Eripreemia musikaalsuse ja suurepärase tehnilise soorituse eest – õpetaja Henn Rebane
Karolin Kirbits – III koht – õpetaja Henn Rebane

Kandleõpilased:
Hanna Marii Mängel – I koht – õpetaja Ella Maidre
Katariina Oks – II koht – õpetaja Ella Maidre
Elisabet Piirsalu – III koht – õpetaja Ella Maidre
Getter Maapalu – III koht – õpetaja Ella Maidre
Greth Vohu – Diplom – õpetaja Ella Maidre

Tšelloõpilased:
Alisa Beljajeva – II koht – õpetaja Ann Kuut
Greta Moiseenko – III koht – õpetaja Ann Kuut
Emily Viktoria Dudkin – III koht – õpetaja Ann Kuut

Viiuliõpilased:
Liise Laanes – II koht – õpetaja Anna-Liis Näksi
Lovisa Aleksandra Pukk – III koht – õpetaja Anna-Liis Näksi
Veronika Jelõkova – Diplom – õpetaja Anna-Liis Näksi