“Parim noor instrumentalist 2022”

Loode-Eesti regiooni eelvooru tulemused:

Akordion:

Richard Harjo – I koht – edasipääs vabariikliku vooru – õpetaja Henn Rebane

Siim Rasmus Hastrup Nilsson – III koht – edasipääs vabariikliku vooru – õpetaja Henn Rebane

Karolin Kirbits – Diplom – õpetaja Henn Rebane

Viiul:

Veronika Jelõkova – III koht – edasipääs vabariikliku vooru – õpetaja Anna-Liis Näksi

Liise Laanes – Diplom – õpetaja Anna-Liis Näksi

Laura-Lisett Lugu – Diplom – õpetaja Glaire Helilaid-Ruben

Elisabeth Victoria Jürimäe – Tänukiri – õpetaja Glaire Helilaid-Ruben

Kitarr:

Liron Jacob Kozlovski – I koht – edasipääs vabariikliku vooru – õpetaja Jelena Ossipova

Zlata Smelova – II koht + eripreemia kohustusliku pala silmapaistva esituse eest – edasipääs vabariikliku vooru – õpetaja Jelena Ossipova

Roben Thor Randmets – Diplom – õpetaja Jelena Ossipova

Mattias Ilp – Diplom – õpetaja Jelana Ossipova

Oliver Saluveer – Diplom – õpetaja Jelena Ossipova

Erik Neemla – Diplom – õpetaja Jelena Ossipova

Sebastien Ojaperv – Diplom – õpetaja Jelena Ossipova

Gregor Grossev – Diplom – õpetaja Jelena Ossipova

Tšello:

Emily Viktoria Dudkin – Diplom – õpetaja Ann Kuut

Vabariikliku lõppvooru tulemused:

Akordion:

Richard Harjo – I koht – õpetaja Henn Rebane

Siim Rasmus Hastrup Nilsson – III koht – õpetaja Henn Rebane

Kitarr:

Liron Jacob Kozlovski – III koht – õpetaja Jelena Ossipova

Zlata Smelova – Diplom – õpetaja Jelena Ossipova

Viiul:

Veronika Jelõkova – Diplom – õpetaja Anna-Liis Näksi

Kannel:

Hanna Marii Mängel – I koht – õpetaja Laura Lindpere

Katariina Oks – III koht + eripreemia – õpetaja Ella Maidre

Getter Maapalu – III koht – õpetaja Ella Maidre

Lilian Sienna Sild – Diplom – õpetaja Laura Lindpere

Anni Mae Kuum – Diplom – õpetaja Laura Lindpere

Greth Vohu – Diplom – õpetaja Laura Lindpere

Loode-Eesti regiooni vaheaasta konkursi tulemused:

Flööt:

Ella Tohver – Diplom – õpetaja Irene Ruuse

Trompet:

Jan Marius Laur – I koht -õpetaja Aavo Ots

Hugo Blaat – I koht – õpetaja Neeme Ots

Lucian Solomontšuk – I koht – õpetaja Aavo Ots

Roland Jahannes Sarapuu – III koht – õpetaja Aavo Ots

Erik Tiivas – Diplom – õpetaja Neeme Ots

Mattias Osman – Diplom – õpetaja Aavo Ots

Tromboon:

Marten Tamm – II koht – õpetaja Toomas Vana

Krister Remy Türna – III koht – õpetaja Toomas Vana

Mark Tamm – Diplom – õpetaja Toomas Vana

Klaver:

Mattias Must – III koht – õpetaja Marju Mägi

Olga Galtšenko – Diplom – õpetaja Marju Mägi

Saksofon:

Emil Holger Hastrup Nilsson – I koht

Lustlik Klaver 2022

Mattias Must – Grand Prix ja eripreemia kohustusliku pala esitamise eest – õpetaja Marju Mägi

Wind Stars 2022 ( Läti)

Saksofon:

Gustav Triipan – II koht – õpetaja Maret Melesk

Tromboon:

Krister Remy Türna – III koht – õpetaja Toomas Vana

Siim Keerdo – III koht – õpetaja Toomas Vana

Mark Tamm – III koht – õpetaja Toomas Vana

Marten Tamm – III koht – õpetaja Toomas Vana

Trompet:

Hugo Blaat – II koht – õpetaja Neeme Ots

Trompetitalendid Tallinn 2022

Hugo Blaat – I koht + eripreemia väga meisterliku Štšolokovi muusika esitluse eest

Taavet Võõsa – III koht

Sander Laasma – III koht

Lucian Solomontšuk – III koht

Mattias Osman – Diplom

Karl Rõigas – Diplom